Hakkımızda

Bilişim sektöründe 2009 yılından bugüne yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren Gren Interactive bünyesinde kurulan Öğrenci Yurtları com tr, her geçen yıl ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere kurulduğu günden bugüne, hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Ogrenciyurtlari.com.tr Ne İşe Yarar?

Türkiye'de bulunan 3000 den fazla kız ve erkek öğrenci yurtlarını, öğrenci pansiyonlarını, öğrenci apartlarının tüm bilgilerini sisteminden bulundurarak öğrencilerin en uygun yurdu bulmasını sağlamaktadır. Ayracı sitemizde yanlızca öğrenci yurtları değil Üniversiteler ve bu üniversitelere bağlı olan kampüsler, meslek yüksek okulları hakkında bilgilerede yer verilmiştir. 

Öğrenciler İçin;

Öğrenci yurtları sitemizde öğrenciler için öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve öğrenci pansiyonları hakkında tüm bilgilere kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Öğrenciler diledikleri şehirin dilediği ilçesindeki öğrenci yurdunu, öğrenci apartını ve öğrenci pansiyonunu çok kolay bir şekilde ulaşabilir detaylarını inceleyebilir ve sistem üzerinden öğrenci yurdu ile iletişime geçebilir.

Yurtlar İçin;

Gelişen internet sektöründe öğreciler kazandıkları veya öğrenimlerine devam ettikleri şehirdeki yurtlara büyük çoğunluğu internet üzerinden araştırmaktadır. Tüm şehirlerdeki 3000 den fazla kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurdunu barındıran sistemiz içersinde yer aldığınız taktirde öğrenciler tarafından bulununurluğunuz artacaktır.